MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleskåp 15759467
nr 1575 9467
Bokhylleskåp
1900-talets första hälft, björk. Bredd: 153 cm. Djup: 34 cm. Höjd: 140 cm, nyckel
Kondition: fanérbortfall, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 20:13:43
30/10 20:08:43